Právě nyní možnost využít slevu 20 % na dětské kufry. Bližší informace na našem Facebookovém profilu.

Textilní kufry

Pokud hledáte sady textilních kufrů, značka T-class nabízí kvalitní a spolehlivé produkty. Tyto textilní kufry jsou vyrobeny z odolného materiálu, který chrání vaše věci během cestování. Výhodou textilních kufrů je také jejich lehkost a snadná manipulace, což usnadňuje přenos zavazadel při přecházení letištních hal nebo nástupiště.

#showmore#

Nákup našich prověřených značek cestovních kufrů T-class zaručuje nejen kvalitní výrobky, ale také výhodné ceny a rychlé doručení. Navíc náš e-shop poskytuje přehledné informace o každém kufru včetně rozměrů, kapacity a dalších specifikací, což vám umožní vybrat si to správné zavazadlo pro vaše potřeby.

Lehkost a snadná manipulace

Textilní kufry jsou obvykle lehčí než kufry s tvrdým obalem, naše textilní kufry T-class jsou také výborně manipulovatelné, snadno se přenášejí.

Praktičnost

Naše látkové kufry T-class jsou vybaveny 2 předními kapsami pro praktické uložení důležitých dokumentů a snadno tak přístupných.

 Flexibilita

Textilní kufry jsou obvykle flexibilnější než kufry s tvrdým obalem, což znamená, že se dobře přizpůsobí různým velikostem a tvarům nákladu.

 Rozšiřitelnost

Mezi běžné vybavení textilních kufrů patří možnost rozšíření. Takzvanou rozšiřitelnost využijete především při cestách zpět, kdy oblečení již není hezky vyžehleno nebo potřebujete dodatečné místo na suvenýry.

Stylový design

Textilní kufry se vyrábějí v mnoha stylových designech, což znamená, že můžete najít kufry, které odpovídají přesně vašemu vkusu a stylu.

Pokud hledáte spolehlivé a vysoce kvalitní sady textilních kufrů, které jsou ideální pro cestování a snadné přenášení nákladu, pak jsou kufry T-class na www.obchod-kufry.cz tou správnou volbou pro vás.

Pro další zajímavé informace se můžete podívat na náš blog nebo facebookovou stránku

Nejprodávanější

4 položek celkem
sada textilnich kufru t class 932 cerna clipped rev 1
6 490 Kč

Odolnost: vysoká,  sada 3 kufrů,  velikost M, L, XL

1807
sada textilnich kufru t class 932 fialova clipped rev 1
6 490 Kč

Odolnost: vysoká,  sada 3 kufrů,  velikost M, L, XL

1823
sada textilnich kufru t class 932 seda clipped rev 1
6 490 Kč

Odolnost: vysoká,  sada 3 kufrů,  velikost M, L, XL

1803
sada kufru textilnich t class 932 vinove clipped rev 1
6 490 Kč

Odolnost: vysoká,  sada 3 kufrů,  velikost M, L, XL

1815