O nás

Kdo jsme?

V červnu v roce 2016 zakládáme e-shop s cestovními kufry www.obchod-kufry.cz, rádi bychom aby zákazníci měli kvalitní kufry za dobré ceny, jelikož na trhu se vyskytují pouze velmi drahé nebo levné nekvalitní. Do té doby jsme provozovali a stále provozujeme úspěšný e-shop s hračkami www.obchod-detem.cz a to již od roku 2007.

Pod jakou značkou?

      Naše značka kufrů T-class logo

Jedná se o unikátní cestovní kufry T-classkteré disponují moderním příslušenstvím a různými doplňky. Také všechny kufry mají servisní zipy a mají tak snadno vyměnitelná kolečka i jiné díly. Ke kufrům je možnost dokoupit originální náhradní díly a příslušenství na našem e-shopu. 

Jaké jsou výsledky?

2016 - 2017

Postupně zaplňujeme sklad novými typy kufrů. Jednáme s výrobci osobně o výrobě nových designů a typů. Zajímáme se pouze o kvalitní zboží od výrobců, kteří jsou ochotni poskytnout zajímavou cenu. Navštěvujeme největší veletrhy světa. Dohlížíme a konzultujeme s dalšími odborníky výrobu. Chceme, aby zákazníci měli kvalitní kufry za dobrou cenu.

Ochranná známka T-class je registrována pro ČR.

2018

V roce 2018 se zvětšují (díky dobrým ekonomickým výsledkům a výhodné půjčce) skladové prostory o zhruba dvojnásobek.

sklad obchod-kufry.cz 2

 

Rovněž jsme pořídili nové fotostudio s kterým můžeme vytvářet i 360stupňové fotografie.

Fotostudio na cestovní kufry T-class v našem skladu

2019 - 2020

Dále se pro naše zákazníky rozšiřuje sortiment o nové reprezentativní kufry zohledňující nejnovější trendy, včetně dětských kufrů a doplňků na cestování, rovněž také domlouváme a v roce 2020 naskladňujeme vysoce kvalitní autochladničky EVERCOOL.

Ochranná známka T-class registrována pro celou EU.

jaro- léto 2022

Ve spolupráci s firmou Spanecoproduction vzniká nákladné a digitálně upravené propagační video na cestovní kufry T-class.

 

rok 2023

V plánu je naskladnění dalších moderních a odolných kufrů které budou mít ve stejné barvě jako kufr i příslušenství. Dále naskladnění dětských kufrů ve tvaru odrážedla.

Charita?

Pravidelně podporujeme charitu a přispíváme dětskému domovu v Mostě a na projekt mezinárodního vězeňského společenství který se zaměřuje na pomoc dětem jejichž rodiče jsou ve vězení.

dětský domov v mostě

 

Pokud chcete zjistit co umí naše kufry podívejte na článek na našem blogu.