Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 3383 hodnocení
5
3269x
4
67x
3
12x
2
5x
1
30x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

J Avatar autora Jana A František Říhovi Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.7.2024
Obchod doporučuji, obchodní zástupce vstřícný , velká spokojenost.
JP Avatar autora Jana Pospíšilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.7.2024
Jsem velmi spokojená, rychlost dodání úžasná. Děkuji.
EK Avatar autora Eva Koláčná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2024
Vše v pořádku, rychlé vyřízení, spokojenost s výrobkem.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2024
+ přehledný eshop
+ super ceny a akce
+ blesková doprava

Avatar autora Jaroslav Štork Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2024
Velmi spokojen
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2024
Velká spokojenost zákazníka mohu ostatním jen doporučit
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2024
+ Velmi rychlé doručení.

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2024
+ Výběr kufrů
+ Ceny
+ Rychlost zpracování a dodání

Objednaný kufr přišel perfektně zabalen v krabici, vypadá dobře, zatím nebyl použit, nemohu tím pádem hodnotit kvalitu
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.7.2024
+ rychlost

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.7.2024
+ rychlost dodání
+ krásné odolné kufry
+ kufr jezdí po kolečkách jako po másle

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.7.2024
+ obrazky zodpovedaju obsahu
+ dobry vyber
+ rychlost

Všetko v poriadku.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.6.2024
V sobotu objednano. V pondeli sms o vyexpedovani. V utery prisla zasilka ( presne v case, se kterym jsem byla obeznamena).
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.6.2024
Velká spokojenost, zboží dodáno hned následující den po zaplacení. Děkuji
MS Avatar autora Marcela Súkupová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.6.2024
Ano
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.6.2024
Vše v pořádku,děkuji.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.6.2024
rychlé dodání a krásný kufr.
JS Avatar autora Jana Slováková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.6.2024
Jsem velmi spokojená👍
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.6.2024
+ Rychlé doručení zboží
+ Komunikace

Rychlé doručení zboží, dobře zabalené.
LM Avatar autora Lenka Macháčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.6.2024
Rychlé doručení. Kufr dle očekávání vypadá stejně jak ho prezentují. Čeká na vyzkoušení.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.6.2024
Kvalitní zboží, rychlé dodání.

Ovládací prvky výpisu

3404 položek celkem