Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 3384 hodnocení
5
3270x
4
67x
3
12x
2
5x
1
30x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.7.2023
RÁD DOPORUČUJI TENTO OBCHOD VŠEM POTENCIÁLNÍM ZÁKAZNÍKŮM
KP Avatar autora Květa Průšová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.7.2023
Spokojenost.
VS Avatar autora Vít Straka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.7.2023
Spokojenost
IR Avatar autora Iva Rejmanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.7.2023
Spokojena.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. | 20.7.2023
Hrozné
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.7.2023
+ Rychlé vyřízení a dodání
+ Velký výběr
+ Dobré ceny
+ Kvalita

Avatar autora Jan Čarnoký Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.7.2023
Plně spokojen.
JS Avatar autora Jana Skleničková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.7.2023
Rychlé dodání, spokojenost.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.7.2023
Kvalitní výrobek,rychle vyřízení ,komunikace s obchodem výborná ,dekuji Farska
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.7.2023
+ Dovoz až domů, vše bez problémů

PK Avatar autora Petra Kolmanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.7.2023
Naprostá spokojenost.
SH Avatar autora Simona Heczkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.7.2023
Velmi. Rychlé doručení, srozumitelné jednání. Zboží kvalitní.
MR Avatar autora Monika Ročňáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.7.2023
Spokojenost 😊
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.7.2023
+ rychlost

L Avatar autora Lenka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.7.2023
Obchod určitě doporuččuji, je super.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.7.2023
Kvalitni ceske kufry.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.7.2023
+ rychlé dodání
+ kufr vypadá moc pěkně, lehký, "všudetočivý", na cestu vyjede až v září, pak mohu ohodnotit i výdrž :)

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.7.2023
+ Velikost sortimentu, popis výrobku ohledně kvality a servisu, rady při výběru vhodného kufru.

Skoro všechno bylo fajn, jen ohledně dopravy byl menší zádrhel, kufr se nevešel do Alzaboxu, což při objednávce opravdu nemůžu vědět, neznám velikost kójí v boxu, zboží bylo po domluvě doručeno jinam. Asi by bylo dobré, aby u větších kufrů možnost dopravy do Alzaboxu nebyla možná zatrhnout hned při objednávce, pokud to jde.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.7.2023
+ Rychlost dodání

NS Avatar autora Nella Syrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.7.2023
Tento obchod mohu jen doporučit. Okamžité vyřízení obou objednávek. Dodáno druhý den. Kufry jsou nádherné a obaly - látkový i plastový na ně perfektně sedí. Velmi děkuji a přeji vám samé spokojené zákazníky jako jsem já.

Ovládací prvky výpisu

3405 položek celkem