Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 3377 hodnocení
5
3263x
4
67x
3
12x
2
5x
1
30x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

VH Avatar autora Václav Hrubeš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.1.2024
Vše proběhlo na jedničku, rychlé dodání,kvalitní výrobek za super cenu. Skvělá domluva.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.1.2024
+ Kvalitní kufry
+ Solidní ceny
+ Dobrá komunikace
+ Rychlé dodání

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.1.2024
+ Rychlé vyřízení objednávky
+ Dodací lhůta

DV Avatar autora Dana Vaňková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.1.2024
Vše proběhlo jak mělo.Kufr je krásný.
ZM Avatar autora Zuzana Motlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.1.2024
Dodání bylo bleskové.
KB Avatar autora Katerina Buchtik Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.1.2024
Krasny kufr, dodani rychle i pred vanocnimi svatky. Spokojenost
KA Avatar autora Kamil Arbeit Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.1.2024
Obchod perfektni, i ceny. Akorat doprava hruza. No co čekat od Pošty. Dnes prodáte, zítra hledáte.
MM Avatar autora Monika Mikolášová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.1.2024
Skvělý přístup, rychlost doručení.
NT Avatar autora Nikol Tománková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.1.2024
Maximální spokojenost s nákupem, kufr je kvalitní, lehoučký, má bytelná kolečka, je fajn, že je možná výměna v případě jejich poškození, děkuji a doporučuji.
J Avatar autora Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.1.2024
Vše ok, vč.zkusenosti s vrácením zboží.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.1.2024
Rychlé dodání, kufry jsou skvělé!!
MJ Avatar autora Miloš Jelínek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.1.2024
Vše ok
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.1.2024
+ Dobrý výběr
+ Slušné ceny
+ Rychlost

D
Avatar autora Václav Žemlička Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.1.2024
Vše v pořádku 👍
DV Avatar autora Denisa Vraná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.1.2024
Velice spokojená, vše odpovídá obrázkům, kvalitní za rozumnou cenu.
HE Avatar autora Hana Eglová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.1.2024
S obchodem jsem velmi spokojená, kvalitní kufr, rychlé dodání, dobrá komunikace s obchodem.
Avatar autora Hana šlosarová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.1.2024
Dodání rychlé,spokojenost.
LS Avatar autora Lenka Slezakova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.1.2024
Rychle dodání. S výrobkem spokojenost.
SR Avatar autora Stanislav Rejč Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.1.2024
Spokojenost
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.1.2024
Rychlost dodání, kvalitní výrobek.

Ovládací prvky výpisu

3398 položek celkem